Bir Kitaplık Yere Bir KİTAPLIK Sığdır!

  • 12-01-2018
  • 0 yorum
  • 5809 görünüm
  • 0 beğenme

Kitap değişimi projesi sosyal bir kitap sitesi fikrinden esinlenerek ortaya çıkmıştır. Türkiye'de kitap okuma oranının düşük diye söylenme sebeplerinden biriside aslında kitap değişimi yapılması veya 2. el kitapların artık internet üzerinden satılmasından kaynaklanmaktadır. Bir çok insan kitap okumak istiyorum fakat param yok, zamanım yok diyor. Kitap değişimi projesi ile bu sorunları ortadan kaldırmayı düşünüyoruz. Nasıl mı ? Siteye üye olup elinizdeki kitabı değişim bölümünden ekliyorsunuz ve kitap değişimi bölümünde okumak istediğiniz kitapları (başkaları tarafından siteye eklenmiş) görebiliyorsunuz ve okumak istediğiniz kitap için sitedeki diğer üyeye kitap değişimi talebi gönderiyorsunuz. Eğer karşı taraf talebinizi kabul ederse adres bilgisi karşınıza çıkıyor. Elinizdeki kitabı PTT kargo ile 3-4 lira gibi cüzi bir ücrete diğer üyeye gönderiyorsunuz. Aynı şekilde diğer üye de sizin adres bilginizi görüyor ve PTT kargo ile gönderiyor.

 

Ayrıca sitede yalnızca kitap değişimi yapılmıyor. Okuduğunuz kitaplardan beğendiğiniz sözleri diğer üyelerle paylaşabilir, kitaplara yorum yapabilir, okumak istediğiniz kitapların listesini tutabilir, kitap türleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve okuduğunuz kitapları diğer üyelerle paylaşabilirsiniz.

 

Bir kitaplık yere bir kitaplık sığdır! sloganıyla yayın hayatına başlamış olan kitap sitesinde sizi de görmek bizi ve diğer üyelerimizi mutlu edecektir.


Sosyal medya hesaplarımız

 

Sevgilerimizle


Bunlarda ilginizi çekebilir

Bir Kitaplık Yere Bir KİTAPLIK Sığdır!

Kitabını benimle paylaşır mısın ?

Franz Kafka ve Parktaki Kız

Türkçe yazılmış en iyi 5 roman

Tüm zamanların en iyi 5 kitabı

Franz Kafka'nın En Sevilen 10 Alıntısı